Държавни изпити 2017 г.

Електронна и лазерна техника

Експериментална физика

Физика на кондензираната материя

Хранителна физика

Възобновяеми енергийни източници и  енергийна ефективност

Физика на Земята

Иконофизика

Фотоника и модерни оптични технологии

Информационни и комуникационни системи

Субатомна физика

Медицинска радиационна физика и техника

 Комисия:

Председател: проф. д-р Теменужка Йовчева

Членове:

  1. Проф. Невена Милева
  2. Проф. д-р Росица Донева
  3. Проф. д-р Иван Чалъков
  4. Проф. д-р Ваньо Чолаков
  5. Доц. д-р Драгомир Господинов
  6. Доц. д-р Екатерина Писанова
  7. Доц. д-р Силвия Стоянова
  8. Доц. д-р Надежда Кафадарова
  9. Доц. д-р Мария Марудова
  10. Доц. д-р Румен Попов
  11. Доц. д-р Димитър Токмаков
  12. Доц. д-р Тодорка Димитрова
  13. Доц. д-р Ася Виранева

Дати: 15.02.2017 г., 18.07.2017 г., 06.10.2017 г.

Учител по физика (специалисти)

Учител по физика (неспециалисти)

Педагогика на обучението по физика

 Комисия:

Председател: доц. д-р Желязка Райкова

Членове:

  1. Доц. д-р Екатерина Писанова
  2. Доц. д-р Драгомир Господинов
  3. Проф. д-р Ваньо Чолаков
  4. Доц. д-р Гинка Екснер
  5. Доц. д-р Елисавета Марекова

Дати: 17.02.2017 г., 15.07.2017 г., 11.09.2017 г.

Телематика

Телематика след ОКС „Професионален бакалавър“

Телекомуникационни и информационни системи

Комисия:

Председател: проф. д-р Невена Милева
Членове:
1. проф. д-р Росица Донева
2. доц. д-р Силвия Стоянова-Петрова
3. доц. д-р Надежда Кафадарова
4. доц. д-р Димитър Токмаков
5. доц. д-р Румен Попов

Дати: 15.02.2017 г., 18.07.2017 г., 06.10.2017 г.

Инвестиционен мениджмънт в телекомуникациите

Комисия:

Председател: проф. д-р Невена Милева
Членове:
1. проф. д-р Росица Донева
2. доц. д-р Силвия Стоянова-Петрова
3. доц. д-р Надежда Кафадарова
4. доц. д-р Димитър Токмаков
5. доц. д-р Румен Попов
6. проф. д-р Иван Чалъков

Дати: 15.02.2017 г., 18.07.2017 г., 06.10.2017 г.

Държавни изпити магистри 2016 г.

Електронна и лазерна техника, Експериментална физика, Физика на кондензираната материя, Хранителна физика, Възобновяеми енергийни източници и енергийна ефективност, Физика на Земята, Иконофизика, Фотоника и модерни оптични технологии.
Дати: 20.02.2016 г., 22.07.2016 г., 30.09.2016 г.

Комисия:

  1. Председател: проф. д-р Теменужка Йовчева
    Членове:
    1. проф. дфн Тинко Ефтимов
    2. проф. д-р Невена Милева
    3. доц. д-р Надежда Кафадарова
    4. доц. д-р Мария Марудова-Живанович
    5. доц. д-р Драгомир Господинов
    6. проф. д-р Росица Донева
    7. доц. д-р Силвия Стоянова-Петрова
    8. доц. д-р Даринка Манова
    9. доц. д-р Желязка Райкова
    10. доц. д-р Димитър Токмаков
    11. доц. д-р Стефка Казакова
    12. доц. д-р Тодорка Димитрова

 

Субатомна физика,Медицинска радиационна физика и техника.

Дати: 20.02.2016 г., 22.07.2016 г., 30.09.2016 г.

Комисия:

Председател: доц. д-р Христо Христов
Членове:
1. доц. д-р Тодорка Димитрова
2. доц. д-р Емилия Милиева – Медицински университет, Пловдив
3. доц. инж. Атанас Личев – Медицински университет, Пловдив
4. проф. д-р Гриша Спасов – Технически университет, филиал Пловдив
5. проф. д-р Ваню Чолаков
6. доц. д-р Савка Маринова
7. доц. д-р Стефка Казакова

 

Телематика, Телекомуникационни и информационни системи.

Дати: 10.03.2016 г., 21.07.2016 г., 20.09.2016 г.

Комисия:

Председател: проф. д-р Невена Милева
Членове:
1. проф. д-р Росица Донева
2. доц. д-р Силвия Стоянова-Петрова
3. доц. д-р Надежда Кафадарова
4. доц. д-р Димитър Токмаков
5. доц. д-р Румен Попов

 

Инвестиционен мениджмънт в телекомуникациите

Дати: 10.03.2016 г., 21.07.2016 г., 20.09.2016 г.

Комисия:

Председател: проф. д-р Невена Милева
Членове:
1. проф. д-р Росица Донева
2. доц. д-р Силвия Стоянова-Петрова
3. доц. д-р Надежда Кафадарова
4. доц. д-р Димитър Токмаков
5. доц. д-р Румен Попов
6. проф. д-р Иван Чалъков

Учител по физика, Педагогика на обучението по физика.

Дати: 15.02.2016 г., 11.07.2016 г., 07.09.2016 г.

Комисия:

Председател: доц. д-р Желязка Райкова
Членове:

  1. доц. д-р Екатерина Писанова
  2. доц. д-р Даринка Манова
  3. доц. д-р Савка Маринова
  4. доц. д-р Драгомир Господинов

 

Държавен изпит 2015 г. магистри

Специалности: Електронна и лазерна техника, Експериментална физика, Физика на кондензираната материя, Хранителна физика, Възобновяеми енергийни източници и енергийна ефективност, Физика на Земята, Иконофизика, Фотоника и модерни оптични технологии, Инвестиционен мениджмънт в телекомуникациите, Информационни и комуникационни системи, Телекомуникационни и информационни системи

6 март 2015 г. – 9.00 ч., 3 физ. лаб. и 315 комп. зала
22 юли 2015 г. – 9.00 ч., 4 и 5 ауд.
25 септември 2015 г.

Комисия:
Председател: проф. д-р Невена Милева
Членове:
1. проф. дфн Тинко Ефтимов
2. доц. д-р Теменужка Йовчева
3. доц. д-р Надежда Кафадарова
4. доц. д-р Мария Марудова-Живанович
5. доц. д-р Драгомир Господинов
6. проф. д-р Росица Донева
7. доц. д-р Силвия Стоянова-Петрова
8. доц. д-р Даринка Манова
9. доц. д-р Желязка Райкова
10. доц. д-р Димитър Токмаков
11. доц. д-р Стефка Казакова
12. доц. д-р Тодорка Димитрова


Специалности: Субатомна физика, Медицинска радиационна физика и техника

5 март 2015 г. – 9.00 ч., 3 физ. лаб. и 4 физ. лаб.
22 юли 2015 г. – 9.00 ч., 4 и 5 ауд.
25 септември 2015 г.

Комисия:
Председател: доц. д-р Христо Христов
Членове:
1. доц. д-р Тодорка Димитрова
2. доц. д-р Емилия Милиева – Медицински университет, Пловдив
3. доц. инж. Атанас Личев – Медицински университет, Пловдив
4. проф. д-р Гриша Спасов – Технически университет, филиал Пловдив
5. проф. д-р Ваню Чолаков
6. доц. д-р Савка Маринова
7. доц. д-р Стефка Казакова


Специалности: Учител по физика, Педагогика на обучението по физика

27 февруари 2015 г. – 9.00 ч., 3 физ. лаб.
6 юли 2015 г.
3 септември 2014 г.

Комисия:
Председател: доц. д-р Желязка Райкова
Членове:
1. доц. д-р Иван Попов
2. доц. д-р Екатерина Писанова
3. доц. д-р Даринка Манова
4. доц. д-р Савка Маринова
5. доц. д-р Драгомир Господинов