Трета Национална ученическа Конференция „Express yourself“

На 26.03.2016 година, в 6-та аудитория се проведе Третата Национална ученическа конференция “Express yourself“ по проекта Chain Reaction (FP7 project: Chain Reaction: A Sustainable approach to Inquiry Based Science Education(№321278. Този проект насърчава учителите да използват в педагогическата си практика изследователски подход – подход за изучаване на природни науки, препоръчван от Европейската Комсия. Целта е чрез дейностите по проекта да се обогати представата на учениците за мисията на учения, който осъществява експерименти и наблюдения, обработва данни, контактува с други учени и представя резултатите от изследванията си на научни конференции или в научни статии. Очаква се учениците да проявят траен интерес към науката и я да оценят като занимателно и перспективно занимание.

Повече за събитието – участници , победители и снимки тук