ТРЕТА МЕЖДУНАРОДНА УЧЕНИЧЕСКА КОНФЕРЕНЦИЯ “EXPRESS YOURSELF”

ТРЕТА МЕЖДУНАРОДНА УЧЕНИЧЕСКА КОНФЕРЕНЦИЯ

“EXPRESS YOURSELF”

logo

На 09 -10 Май 2016 г. в Новотел Пловдив ще се проведе Третата международна ученическа конференция “Express yourself” в рамките на проекта Chain Reaction.

На конференцията 60 ученици от Англия, Германия,Франция, Ирландия, Гърция, Словения, Словакия, България, Грузия, Турция и Йордания ще представят резултати от изследователската си работа по научни проекти.

Учители от тези страни ще споделят опита си по прилагане на изследователския подход при  изучаване на природни науки и ще организират демонстрацията на този тип обучение.

Проектът ChainReaction е спонсориран от Европейската комисия и Физическия факултет на Пловдивския университет е партньор.