Националната студентска научна конференция-Шуменския университет

В периода 12-14 май 2017 г. в гр. Шумен ще се състои петото издание на Националната студентска научна конференция с участие на ученици „От Атома до Космоса“. Конференцията се организира от академичния състав от направление „Физически науки“ към Шуменския университет „Епископ Константин Преславски“ и се провежда ежегодно през месец май по време на Епископ-Константиновите дни на Университета.

На този научен форум докторанти, студенти и ученици могат да представят своите проучвания и постижения в различни научни направления на физиката и свързаните с нея науки.
За повече информация посетете страницата на Конференцията – http://astro.shu-bg.net/ot-atoma-do-kosmosa/.

Академичният състав от направление „Физически науки“ към Шуменския университет „Епископ Константин Преславски“ най-учтиво кани вашите студенти и докторанти да вземат участие в Конференцията.